Drónové zábery

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

dron mavic air 2

Mavic Air 2

Mavic Air 2 posúva výkon a prenosnosť na ďalšiu úroveň a ponúka pokročilé funkcie v kompaktnom prevedení. Ultra čisté detaily, vylepšené HDR, dlhší let, múdrejší a bezpečnejší. Tento dron strednej veľkosti vhodný na väčšinu leteckých prác. Najviac využívaný v komerčnej sfére na Letecké zábery a Virtuálne prehliadky. Má zabudovanú 1/2” CMOS kameru s 4K rozlíšením a dokáže zachytiť 48 Mpix fotografie. Vďaka jeho kompaktným rozmerom dokáže lietať v užších priestoroch a bližšie k objektom.

Zabezpečíme pilota

Potrebujete využiť dróna na komerčné účely ale legislatíva Vám nedovolí ? Nebojte sa zaobstaráme všetko okolo Vašich záberov, ktoré Vám zhotoví profesionálny pilot s licenciou na drony. Následne snímky a videá zhotovené necháme schváliť s dopravným úradom SR aby ste ich mogli využiť na marketingové účely bez akýchkoľvek starostí.

Zapožičanie drona ?

Potrebovali by ste zachytiť vašu dovolenku z vtáčej perspektívy alebo chcete vyskúšať lietanie predtým ako za investujete ? Náš drón si môžete aj zapožičať za výhodné ceny. Drón je možné rezervovať zavolaním na tel. číslo. Pred odovzdaním drónu môžeme v rýchlosti vysvetliť legislatívu a základné ovládanie dróna. Pribalíme Vám pamäťovú kartu pomocou ktorej si môžete zachytiť všetky momenty letu. Jedná sa o verziu fly more combo kde si môžete prenajať aj ďalšie baterky aby ste mohli lietať dlhší čas.

dron lietanie

  • Ako prebieha zapožičanie dróna ?

    Priebeh zapožičania dróna je jednoduchý. Po prvé je potrebné si drón za rezervovať. Následne drón si môžete prísť vyzdvihnúť v dohodnutom čase na dohodnutom mieste. K zapožičaniu je potrebné zložiť kauciu 100€. Následne sa spíše prenajacia zmluva a drón už následne môžete využívať.