O nás

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Kto sme a čo robíme ?

Kto sme a čo robíme ?

Názov inoPoint, ktoré vyčnieva na trhu s kvalitou ich služieb, pochádza z dvoch anglických slov „inovation point“ znamená to miesto pre inováciu.

Prístup k zákazníkom je zodpovedný a priateľský, u nás sa nebudete cítiť pod tlakom. Pripravíme pre Vás riešenia ktoré bude výhodné obom stranám. Máme klientov z celého sveta práve preto sme dobre orientovaný o aktualitách i na zahraničnom trhu.

Náš tým je špecializovaný na online marketing od návrhu brandu až po riešenie komplexných webstránok.

 

Pre IT projekty máme zvlášť založený tým v zahraničí s ktorým aktívne spolupracujeme a je špecializovaný na prácu s firemnými systémami pomocou ktorých si zjednoduchšíte celý chod firmy.

História

Sme tu pre vás už od roku 2009. Začínali sme ako spoločnosť špecializujúca sa na tvorbu webových prezentácií. Postupne ako sme rástli, priberali sa aj ďalšie služby a dnes dodávame klientom dlhodobé stratégie, riešenia a komplexné produkty – softvéry, informačné systémy, webové riešenia, eshopy či webové aplikácie, ale aj komplexné online či offline marketingové stratégie a kampane.

Vízie

Chceme byť dôveryhodnou medzinárodne uznávanou spoločnosťou v oblasti informačných technológií, akceptovanou v prostredí Slovenskej republiky. Sme presvedčení, že budeme nezastupiteľným a dôveryhodným partnerom pre našich klientov v oblasti kvality produktov a budeme efektívne zabezpečovať chod vašej firmy s nasadením informačných technológií dodávané inoPoint.

Prečo práve my ?

Dokážeme zaručiť jedinečnosť a originalitu, nakoľko pracujeme s výhradne vlastnými systémami a všetky projekty realizujeme na mieru. Pracujeme výhradne s najnovšími a najmodernejšími technológiami a požiadavkami. Náš tím špecialistov zabezpečuje nielen kvalitné služby, ale aj inviduálny prístup, starostlivosť 24/7 a detailné poradenstvo. Pôsobíme na trhu už vyše 10 rokov čo zaručuje dostatočnú skúsenosť.

Vedúci týmov

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Katka Lednická

Katka Lednická

Merketing špecialista

Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis quis ipsum.

František Šimon

František Šimon

CEO & Vývoj webstránok

Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis quis ipsum.

Roman Csóka

Roman Csóka

Projektový manažér

Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis quis ipsum.

Snažíme sa porozumieť očakávaní klientov

Klientom treba často zadefinovať slovíčko úspech. Častokrát majú nereálne očakávania od komunikácie a ich kampane.

00+

Klientov

00+

Projektov

00+

Pracovníkov

00+

Splnených úloh

Technická podpora

Naši odborníci sú kedykoľvek pripravení aktívne riešiť akékoľvek otázky ohľadom služieb inoPoint-u.

Kontakt