Grafické služby

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Návrh firemnej identity

Plánujete vytvoriť novú firmu alebo ju už máte založenú a uvažujete nad vytvorením firemnej identity? Nechajte to na profesionálov. Pripravíme pre vás komplexnú, jedinečnú firemnú identitu, ktorá vás odlíši od konkurencie. Dáme vašej firme profesionálnu firemnú identitu s jasným originálnym odkazom pre všetkých vašich budúcich zákazníkov.

Nižšie sme poskytli prehľad o našom hĺbkovom procese navrhovania loga, ktorý podľa nášho názoru prináša tie najlepšie a najefektívnejšie výsledky, ktoré pomôžu zvýšiť váš obchodný potenciál. Sme presvedčený o našej víťaznej službe a sme hrdý na pozitívne odporúčania od každého klienta na konci projektu. Chcete začať alebo vedieť viac? Kontaktujte nás.

Viac informácií
image
image

Návrh reklamných materiálov

Reklamné materiály sú dôležitou súčasťou pri budovaní imidžu na trhu dnes ešte viac ako nikdy predtým. Reklamné materiály svojou grafickou formou pôsobia na pocity návštevníka, preto je vhodná tam, kde je dôležité práve pocitové rozhodovanie. Či už máte záujem o veľkoformátovú alebo maloformátovú tlač ako napr. bannery alebo vizitky ste na správnom mieste. Od začiatku našej spolupráce bude pridelený pre Váš projekt grafik ktorý z Vašich nápadov zrealizuje nemožné možným.

Nižšie sme poskitli viac informácií o reklamných materiálov ako napr. kde a ako tlačiť najlacnejšie a taktiež tipy a rady pre najkvalitnejšie riešenie.

Viac informácií